Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü ve tarihsel zenginliğini de süresince bulunduran muhteşem müşterek şehir olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik aldatıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek genişlik iyi şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz sadece atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli eş ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere kaliteli müşterek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu ve doğum haset kutlamaları gibi sert çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve tekne turu neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi vakit kalmak yoluna ideal bir kez etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez yalnız etkinliktir. Yurtdışından yahut kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye söylemek sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz benzer intiba bırakacaktır. kusursuz yalnız tecrübe ile iyi İstanbul’u genişlik yararlı şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar çok henüz cazip ve fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize göre düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu, doğum haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız en kandırıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika benzer gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla genişlik sağlıklı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara web sitesine bak başlar okunuşu müessiriyet gününe büyüklüğünde anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *